O FIRMIE

HISTORIA

Ocynkownia w Drezdenku jest najmłodszym spośród oddziałów należących do powstałej w 1994 roku grupy kapitałowej HOLDING-ZREMB Gorzów S.A.

Historia ocynkowni sięga roku 2001, kiedy to uzyskano pozwolenie na budowę zakładu. Inwestycja została ukończona w 2006 r., a w kwietniu 2007 r. ocynkownia została wpisana do rejestru przedsiębiorców jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i rozpoczęła działalność cynkowniczą.

Kolejne lata działalności zakładu to zdobywanie doświadczenia, zaufania klientów, sukcesywne zwiększanie zatrudnienia oraz inwestycje związane z jego modernizacją (m.in. instalacja stacji regeneracji topnika oraz uruchomienie instalacji pasywacji).

W roku 2015 w ocynkowni wybuchł pożar, który doprowadził do jej całkowitego zniszczenia. Odbudowa spalonego zakładu rozpoczęła się jeszcze tego samego roku.

Po niespełna dwóch latach, 31 maja 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej ocynkowni w Drezdenku, która w bieżącym roku została włączona jako jeden z oddziałów do grupy kapitałowej HOLDING-ZREMB Gorzów S.A.

Dołącz do nas na Facebooku

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.